میکروفون کاردیود بویا Boya BY-MM1

دسته بندی: میکروفون

نوع کاربری:وکال, سخنرانی, ضبط پادکست
نیاز به باطری:خیر
رابط های موجود در جعبه:جک 3.5 میلی متری صدا TRRS و TRS
فرکانس:35-18000 هرتز

  • گارانتی کیفیت فروشگاه لوازم رایانه 8/1
  • عرضه توسط فروشگاه لوازم رایانه 8/1
  • بسته بندی توسط فروشگاه لوازم رایانه 8/1
  • ارسال توسط فروشگاه لوازم رایانه 8/1
401,166 تومان

نقد و بررسی تخصصی

میکروفون کاردیود بویا Boya BY-MM1

نقد و بررسی میکروفون کاردیود بویا مدل Boya BY-MM1:
 
میکروفون کاردیود بویا مدل Boya BY-MM1 طراحی شده تا کیفیت صدای ویدیو ها را بهبود ببخشدطوری که ویدیو های شما حرفه ای و با کیفیت به نظر برسند.هر چه بیشتر در حوزه ی فیلمبرداری تجربه بیشتری کسب می کنید،متوجه می شوید که یک ویدیو ی موفق علاوه بر تصویر خوب و با کیفیت نیاز به صدای خوب واضح وبدون نویز دارد.

شرکت بویا که در ساخت میکروفون های با کیفیت و به صرفه پیشرو است،کاملا قابل اعتماد است و می توانید به آن اعتماد کنید.

میکروفون بویا مدل Boya BY-MM1 با کابل های TRS و TRRS که در جعبه ی آن موجود است می تواند به انواع گوشی های هوشمند ،دوربین ها، دستگاه های ضبط صدا، کامپیوتر ها و غیره متصل شود.

میکروفون بویا مدل Boya BY-MM1 ،بدنه ای کوچک و کامپکت و سبک از جنس آلومینیوم دارد که هنگام فیلمبرداری به هیچ وجه مزاحمتی ایجاد نمی کند.

طراحی این میکروفون به گونه ای است که تنها نیاز است آن را به دستگاه خود متصل کرده و بدون داشتن نگرانی راجب باطری به کار صدا برداری و فیلمبرداری بپردازید.

مانت ضد ضربه ی این میکروفون طوری طراحی شده که از لرزش های میکروفون جلوگیری کرده و میکروفون را محکم در جای خود نگه می دارد.

میکروفون با کیفیت بویا مدل Boya BY-MM1 داراری نویزگیر می باشد که کار صدا برداری در آب و هوای مختلف را بهینه تر می کند و تا حد زیادی از ایجاد نویز بوسیله باد و غیره در فضای آزاد جلوگیری می کند و صدایی واضح و گویایی را تحویل می دهد.

جعبه گشایی محصولات در اینستاگرام سایت